Dyshohet se ka punuar si kërcimtare nudo dhe është e lidhur me mafiozin shqiptar, ja kush është modelja e njohur nga Elbasani

0
616

Trejsi Sejdini është padyshim një prej vajzave më të bukura në kompeticionin e bukurisë “Miss Universe 2018” që po mbahet në Bangkok, Tajlandë.

Edhe atje “gangsterja nga Elbasani” ka mundur t’u bjerë në sy të gjithëve me karakterin e saj të egër.
Disa media spanjolle, indoneziane, filipineze dhe tajlandeze i kanë kushtuar asaj disa artikuj ku shkruajnë se dyshohet se 18-vjeçarja ka punuar si kërcimtare erotike që performonte tërësisht nudo dhe është e lidhur me një mafioz shqiptar.
Shumë persona e konsiderojnë atë si një prej pretendenteve kryesore për të fituar titullin e bukurisë.Shumë kritika janë drejtuar ndaj miss-it shqiptar, e cila ka rënë në sy për sjelljen e çmendur.
Në disa prej artikujve shkruhet:
18-vjeçarja Trejsi Sejdini është përballur në media me një sërë kritikash për shkak të punës së saj si balerinë ekzotike që kërcen komplet e zhveshur. Gjithashtu, në rrjet flitet se ajo është e dashura e një mafiozi shqiptar”.
Trejsi dallohet për sjelljen e saj rebele dhe të çmendur”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here