Plagosi me kapsollë policen Ina Nuka, gjykata jep vendimin për Daniel Drobaj

0
386

Gjykata e Tiranës ka vendosur të lërë sërish në burg Daniel Drobajn dhe Dorjan Protoduari të cilët u arrestuan pas protestës që u zhvillua tek Kuvendi.

19-vjeçari Drobaj akuzohet se plagosi me kapsollë policen Ina Nuka, do të qëndrojë nën arrest, po ashtu edhe Protoduari, protagonist në protestën e dhunshme, ndërkohë që ata apeluan sot masën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here