Shpërthen Albërie Hadërgjonaj: Eh kur ju thoni i kam c*cat e mëdha…

0
585

Albërie Hadërgjonaj mbahet jo vetëm si një nga këngëtaret më të mira të tregut muzikor shqiptar, por edhe si një nga femrat më seksi të showbizit dhe vitet për të duket se nuk kalojnë.

Fotot ku Albërije ekspozon format trupore marrin shpesh shumë vëmendje, por së fundmi këngëtarja ka prezantuar një mikeshë të saj që ja kalon tek kjo pjesë.

“Ehhh kur thoni ju i kam cicat e mëdhaja unë”, shkruan Albërie krah fotos me mikeshën me gjoks bombastik duke e shoqëruar postimin me emoji duke qeshur.

Kujtojmë që Albërie vazhdon të jetë aktive me videoklipe dhe i fundit “Leje, leje” është pëlqyer shumë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here