A do të jetë prezantuese e ‘Big Brother’? Reagon për herë të parë Ori Nebiaj, ja si qëndron e vërteta

0
439

Prezantuesja e emisionit të mëngjesit në ‘Wake up’ në Top Channel , Ori Nebiaj ka reaguar për herë të parë pasi u përfol në media si një nga pretendente kryesore për të prezantuar ‘Big Brother Albanian’ për këtë sezon.

Në një prononcim për revistën Anabel, Ori e ka mohuar këtë fakt dhe se deri tani nuk e ka marrë një propozim të tillë.

“Nuk është aspak e vërtetë. Deri më tani nuk kam patur asnjë bisedë në lidhje me “Big Brother Vip” nga drejtuesit e Top Channel. Do të ishte një super sfidë dhe eksperiencë shumë e mirë, por s’kam asnjë propozim deri tani,” u shpreh Ori.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here