Vdekja e 11 refugjatëve në Greqi, dalin pamje nga vendngjarja

0
511

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi.

Një kamion ka marrë flakë pas përplasjes me një automjet dhe kanë vdekur 11 refugjatë të cilë ndodheshin në kamion.

Identifikimi i viktimave ende nuk është bërë, dhe pritet ekzaminimin i ADN-së.

Ngjarja ndodhi në rrugën Egnatia, rreth orës 5:30 të mëngjesit. Nga aksidenti ka mbijetuar vetëm shoferi i kamionit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here