Horoskopi për ditën e sotme, 8 tetor 2018

0
455

Dashi
Në dashuri duhet të mbështeteni në intuitën e tij. Një investim i shkuar mund të rezultojë fitimprurës. Në punë mund të rrethoheni nga dashamirësia e kolegëve që ju ofrojnë ndihmë.

Demi
Në punë mund të përballeni me disa pengesa artificiale. Kur je shumë i aftë, mbështetja nga kolegët zbehet. Në dashuri, yjet ju favorizojnë për një lidhje të re, e cila mund të rezultojë e qëndrueshme.

Binjakët
Shumë prej të lindurve të kësaj shenje do të takojnë partnerin e endërrave. Eshtë në dorën tuaj nëse do të arrini ta mbani dhe ta ruani këtë marrëdhënie. Në punë mund të merrni nje promovim.

Gaforrja
Në dashuri veproni siç ju thotë zemra. Por në punë jo gjithçka është me ngjyra. Nëse tregoni vendosmëri do të arrini të dilni edhe më i fortë. Injoroni komentet negative që vijnë drejt jush.

Luani
Jeni shenjë shumë e fortë, por gjithashtu e mbushur me dashuri. Kjo mund te keqkuptohet. Tregojani vendin njerëzve që nuk dine t’ju vlerësojnë. Dikush në punë ju sheh me shumë zili.

Virgjëresha
Një ditë e mbarë për të lindurit në shenjën tuaj. Yjet ju favozirojnë në familje, në punë dhe në dashuri. Shfrytëzojeni këtë shans për të nisur një biznes që mund t’ju sjellë të ardhura.

Peshorja
Ditë e favorshme për të nisur një lidhje dashurie. Do të shfaqeni mjaft tërheqës në sytë e njerëzve që keni përreth. Paratë mos i shpenzoni në gjëra të parëndësishme.

Akrepi
Nëse jeni duke kërkuar një punë, favorizoheni për të aplikuar. Edhe nëse intervistoheni, yjet do t’ju favorizojnë. Por në dashuri mund të lindë një problem ose një krisje besimi në çift.

Shigjetari
Mos u jepni rëndësi fjalëve negative qe vijnë nga persona për të cilët nuk gëzoni ndonjë konsideratë. Negativiteti është bërë pjesë e pandashme nga disa njerëz. Karma do t’i godasë ata.

Bricjapi
Nëse në kokë keni një projekt, përpiquni ta realizoni sa më shpejt. Në sfond duken shumë para, por mënyrat për t’i marrë ato janë shumë të pakta. Krijoni aleanca më njerëz inteligjentë.

Ujori
Jeni duke menduar për t’u zhvendosur. Ndiheni i lodhur nga njerëzit që keni përreth veçanërisht në vendin e punës. Mos ndërmerrni asnjë hap nëse jeni i zemëruar. Mund ta fusni veten në telashe.

Peshqit
Ditë me fat për personat e dashuruar. Një keqkuptim në çift do të zgjidhet duke e bërë raportin tuaj më të fortë. Parashikohet që të merrni një shpërblim të mirë në punë, duke shkaktuar xhelozi tek të tjerët.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here