Kolegët seks në zyrë, klientët e lokalit përballë filmojnë ‘spektaklin’ dhe …

0
596

Një çift kolegësh në Zelandën e Re ‘u kapën’ mat duke bërë seks në zyrë nga klientët e një bari të mbushur plot, që ndodhej pikërisht përballë kompanisë ku ata punonin.Burri, i cili mësohet se është i martuar dhe gruaja, e sapofejuar, nuk janë kthyer më në zyrën e kompanisë ‘Marsh Ltd in Christchurch’, që kurse videoja (rreth 30 minuta), ku ata kryejnë marrëdhënie seksuale (pa e kuptuar fare se po shiheshin nga dhjetëra njerëz) mori dhenë, pasi u regjistrua nga klientët e shumtë të lokalit përballë zyrës së tyre.Dëshmitarët thanë se duke qenë se ishin ulur përballë tyre, iu desh të shikon 30 minuta ‘spektakël’. “Gjithë bari nisi të duartrokiste për ta”, tha një nga klientët e lokalit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here