Tronditet kryeqyteti/Një i vrarë dhe dy të plagosur në ish-Bllok, identifikohet njëri prej tyre

0
363

Një person është vrarë me armë zjarri dhe dy të tjerë kanë mbetur i plagosur në ish-Bllok.

Ngjarja e rëndë është shënuar pak çaste më parë në një lokal, ndërsa rrethanat ngelen ende të paqarta. Aktualisht në vendin e ngjarjes ndodhen forca të shumta policore.

Deri më tani nuk dihen identiteti i viktimës si dhe nje prej te plagosurve. Ndërkohë raportohet se një nga te plagosurit është Ervis Martini, një emër i njohur ky për policine.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here