“Për kë punoni?”/ Përgjigja epike që polici i kthen deputetit: Për familjen!

0
477

Deputeti demokrat pyet policin për kë punoni? Përgjigjja epike e tij: Për familjen!

Partia Demokratike organizoi sot paradite një protestë në qytetin e Korçës  aty ku kryeministri Rama dhe ministrat po mbajnë mbledhjen e qeverisë.

Në protestë janë dhe deputetët e PD-së.

Policia ka krijuar kordon dhe nuk lejon protestuesit ti afrohen godinës dhe për këtë ka pasur momente tensioni.

Në një moment deputeti demokrat Klevis Balliu u shpreh: Për kë punoni për popullin apo banditin?

Dhe polici u përgjigj: Për familjen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here