Po ikte nga Shqipëria, grekut i sekuestrohen 80 mijë euro të fshehura

0
293

Rreth orës 10:00 teksa po dilte nga Shqipëria një shtetas grek që udhëtonte me një veturë me shofer shqiptar është ndaluar në Kakavijë pasi i janë gjetur 80 mijë euro të pa deklaruara. Sasia e parave u bllokua dhe hetimet po kryhen nga sek krimit ekonomik

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj