Për herë të tretë në 24 orë / Safet Bajri sot sërish në gjykatë, ja vendimi që u mor

0
545

Safet Bajri, i njohur si i ‘forti’ i Shkodrës është lënë pas hekurave, pasi Gjykata e Krimeve te Renda vendosi sot ne ngarkim te tij masën e sigurisë ‘arrest me burg”.

E ndërsa dje në Shkodër u njoh për masën e sigurisë në lidhje me dënimin në mungesë në Belgjikë dhe në Tiranë për përfshirje në manipulimin e ndeshjeve, sot te Krimet e Rënda doli sërish, por për pistoletën pa leje që iu bllokua gjatë operacionit të premten në mbrëmje dhe lëndën narkotike që iu sekuestrua.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here