I arrestuar si pjesë e bandës “Bajri” edhe ish kandidati për deputet i PD-së, ja kush është

0
556

Mes personave të arrestuar si pjesë e grupit kriminal “Bajri” që vepronin në Shqipëri por dhe në Holandë është dhe Armir Grimaj.

Grimaj aktualisht është trajneri i kombëtares së femrave, ish portieri i Shkodrës dhe ish kandidat për deputet i PD-së në zgjedhjet parlamentare të 2013.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here