Banda “Bajri”,Reagon Rama: Forca e ligjit po përshkallëzohet, respekt për vendosmërinë e Prokurorisë

0
481

Pas aksionit të madh policor që çoi në arrestimin e 11 anëtarëve të bandës së rrezikshnme në Shkodër, ka ardhur edhe reagimi i kryeministrit Rama.

Përmes një postimi në Tëitter, Rama shkruan se “Policia e Shtetit foli përsëri me forcën e vendosmërisë sonë në luftën kundër krimit”.

Reagimi i Ramës:

Policia e Shtetit foli përsëri me forcën e vendosmërisë sonë në luftën kundër krimit.Forca e Ligjit prangosi rrjetin kriminal të Shkodrës pas një pune policore disamujore të shtrirë edhe jashtë vendit.Respekt dhe për vendosmërinë e Prokurorisë.Forca e Ligjit po përshkallëzohet

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here