Plas sherri/ Fieraku qëllon me thikë 38-vjeçarin në Tiranë

0
491

Policia e Tiranës bën të ditur se ka prangosur një 51-vjeçar nga Fieri, pasi ka sulmuar dhe plagosur një 38-vjeçar në Tiranë. I plagosuri ndodhet në gjendje të rëndë në spital.

Sipas burimeve të Policisë vendore, mësohet se, u arrestua në flagrancë shtetasi R. Ç., vjeç 51, banues në fshatin Sheq i Madh Fier, pasi në Unazë të Re, në rrugën “Sokrat Miho”, ka goditur me mjet prerës në kokë dhe në trup shtetasin O. L., vjeç 38, banues në Tiranë, i cili ndodhet në spital në gjendje të rëndë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here