Panik, shpërthen në flakë makina në mes të rrugës, shoferi del i tmerruar

0
481

Një makinë ka shpërthyer në flakë në hyrje të Himarës.

Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën që të çon në Himarë, kur vjen nga Saranda.

Flakët dhe shtëllungat e tymit përfshijnë makinën, ndërsa shoferi largohet i tmerruar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here