Ferrari prezanton “përbindëshin” e shpejtësisë

0
398

Ferrari duket se rezervon gjithnjë surpriza.

Së fundmi, “gjigandi” i makinave ka prezantuar atë që e quan makinën më të fuqishme që ka prodhuar ndonjëherë.

Mjeti që quhet Monza ka një dizajn ekstrem.

Mësohet se nga ky model do prodhohen vetëm 500 copë dhe do të kushtojë rreth 1,3 milionë euro

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj