Të shtëna me armë zjarri në qendër të Brukselit, plagosen 2 persona

0
373

Të shtëna me armë në qendër të Brukselit. Nga të shtënat kanë mbetur të plagosur 2 persona.

Raportohet se disa persona kanë persona kanë shtënë me armë nga makina në Bruksel. Nga të shtënat mësohet se kanë mbetur të plagosur 2 persona.

Pas sulmit autorët janë larguar nga vendi i ngjarjes dhe policia është vënë në ndjekje të tyre.

Nuk dihen ende motivet e sulmit, por policia ka nisur hetimin.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj