Tronditet Kruja, tritol banesës së drejtorit të OSHEE

0
1159

Një sasi banesë në qytetin e Krujës i është vendosur ekploziv Xhavit Mashës.Lënda plasëse ka shpërthyer rreth ores 02 e 45 të mëngjesit të sotëm, fatmirësisht pa shkaktuar të lënduar në njerëz por vetëm dëme të mëdha materiale.

Nga shpërthimi është dëmtuar automjeti që ndodhej i parkuar në oborr si dhe vetë banesa.

Pronari i banesës, njihet si një person pa probleme dhe pa konflikte me njeri. Dyshohet se tritoli i vendosur ka lidhje me detyrën e të birit, Besnikut, i cili mban postin e OSHEE për Fushë-Krujën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here