“Shpifsirë, injorant, burracak”/ Grimieri i njohur plas deklaratën e fortë për Meritonin: Më shkruante për 4-she në hotel…

0
41

Grimieri i njohur Dario Doka ka shpërthyer ashpër ndaj sjelljes sipas tij “arrogante të Meritonit në shtëpinë e Big Brother Vip 3”.
Përmes disa postimeve në Instagram, Dario Doka thotë se Meritoni është “injorant dhe burracak”.

Madje make-up artisti ka zbuluar se ne të kaluarën Meritoni i ka shkruar mesazh, ku i ka kërkuar që të kalonte një natë me të në hotel. Sipas rrëfimit të Darios, kur ky i fundit nuk i pranoi ftesëm, Meritoni i bëri bllok.

“Shpifsirë, injorant, burracak. Harron Meritoni që shkruante për 4-she në hotel, dhe pasi nuk pranova më bëri bllok…ahh që s’jam aty t’ia plas njëherë fytyrës ordiner”, shkruan ndër të tjera Dario në Instagram.

Theksojmë se kjo është një deklaratë që vetë Dario ka bërë në Instagramin e tij personal. Nuk dihet nëse deklarata është e vërtetë apo një “grep” që Dario të tërheqë vëmendjen e publikut, pasi në storyt në vijim ai kërkon që të bëhet pjesë e Big Brother.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here