Çfarë po ndodh me moderatoren? U largua përfundimisht nga shtëpia e Big Brother, Kiara Tito merr vendimin ekstrem dhe ‘pret në besë’ produksionin

0
186

Ditën e djeshme Kiara Tito ka dalë nga BB VIP por duket se duke pretenduar finalen pas daljes ka ardhur e zhgënjimi.

Ndoshta për faktin që kërkoi aq shumë një emision në Top Channel dhe nuk e mori?

Së fundmi Kiara ka hequr nga Instagrami Arbana Osmanin dhe Lori Hoxhën. Ndonse Lori vazhdon ende ta ndjekë Kiarën.

Por cila ka qenë arsyeja e vërtetë? Këtë duhet të presim sepse deri më tani ka vetëm aludime…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here