Plas SKANDALI / Reagon menjëherë vajza e Instagramit të Luizit dhe nxjerr zbuluar produksionin e “BBVA”, ja si u ‘kërcënua’ nga Top Channel

0
144

Një bujë e madhe profili i Luiz Ejllit i cili kaloi çdo parashikim duke shkuar nga 2000 në mbi 600k ndjekës në Instagram. Profil ky i menaxhuar nga Jurgena,shoqja e tij e besuar e cila punoi për ta ngritur faqen dhe kur kjo ndodhi ne papritur pamë se profili nuk mbante më emrin e Luizit por të Inës(motrës së tij)

Ndjekësit u bezdisën derisa e motra sqaroi se profili kishte shumë sulme dhe për arsye sigurie e mori ajo dhe Jurgena tregoi se ja dorëzoi pasi u kërcënua nga Top Channel.

Së fundmi ka reaguar në profilin e saj Instagram ku ka treguar versionin e saj të ngjarjeve dhe madje ka publikuar bisedat me televizionin të cilat mund ti shihni më poshtë: