Juventusi në ‘këmbanë’ alarmi! Çfarë po i ndodh Kiezës? Merr goditjen fatale dhe braktis…

0
59

Frederiko Kieza, si duket ka vendosur që të dhurojë zemrën në tapetin e gjelbël e duke iu dhuruar emocione të gëzimi jo vetëm stafit por edhe fansave të Juves.

Ditën e djeshme, sulmuesi në ndeshjen ndaj Interit dhe Romës ka pësuar dëmtime në gjurin e operuar, dhe në lojë ka qëndruar vetëm 20 minuta.

Sipas raportimeve të rrjetit “Sky Sport”, këtë herë dhimbjet që ka ndier Kieza janë pas gjurit të djathtë dhe menjëherë ka kërkuar ndërrimin, duke u ulur në stol.

Dhe sot, 25-vjeçari do t’i nënshtrohet sërish një ekzaminimi të detajuar për të kuptuar rëndësinë e problemit këtë herë, me shpresën që të mos shkojë përtej pauzës së kombëtareve.

Juventusi në ‘këmbanë’ alarmi! Çfarë po

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here