Pamje të rënda e përleshjeve me armë/ Momenti kur vëllai i këngëtarit të njohur shqiptar vret me armë shokun e tij. Publikohet VIDEO

0
28

Mbrëmë në orët e vona ka ndodhur një përleshje me armë zjarri në Ferizaj. Nga kjo përleshje ka humbur jetën një person, si dhe një tjetër është plagosur.

Perrsoni i cili u vra nga gjuajtja me armë zjarri është Gazmend Hyseni, 30-vjeçar. Motivet e këtij rasti ende nuk janë zbardhur.

Një burim anonim, i ka thënë gazetës se viktima dhe dorasi deri kohëve të fundit kanë qenë shokë.

Viktima me inicialet G.H kohëve të fundit kishte pasur miqësi me reperin Fero gjithashtu.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dorasin e ka plagosur në vendin e ngjarjes, pasi i njëjti ishte drejtuar me armë kah zyrtarët policorë.

Autori i ngjarjes është vëllai i reperit te njohur Buta.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj