Elegante dhe e veshur me plot klas, kush është bashkëshortja e deputetit shqiptar që ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve

0
35

Nuk është emër i panjohur sepse Lola Haradinaj me profesion është gazetare. Bashkëshortja e deputetit Daut Haradinaj ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve me paraqitjet e saj të kuruara.

Ajo është goxha aktive në rrjetet sociale ku poston shpesh herë foto dhe së fundmi ka marrë shumë vëmendjen.

Në çdo foto që publikon Lola duket elegante dhe e veshur me plot klas.

Gazetarja është dhe motra e Anita Haradinajt, bashkëshortes së Ramush Haradinajt. Kështu dy motrat bukuroshe të jenë martuar me dy vëllezërit Haradinaj.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj