“Kandidon për kryetar bashkie”, plas sherri në emision mes të ftuarit dhe mashtruesit më të famshëm në Shqipëri! Ndërhyjnë për t’i ndarë (VIDEO)

0
202

Ledion Muçaraku erdhi në studion e #Expuls nga Ronaldo Sharka me mashtrimin e radhës, pasi tha qe po kandidon për kryetar bashkie në Shkodër.

Taku i PS, jetimi nga Shkodra u përball me te pasi akuzoi mashtruesin, ku sipas tij ky i fundit e merr me kamër në 2 të natës dhe e bezdis.

Taku e akuzoi Muçarakun si homoseksual çfarë bëri që të ftuarit të përleshen në studio dhe të degjeneronin në fjalor, ku i desh ndërhyrja e një prej operatorëve në studio si dhe vetë moderatorit.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj