Aleksia Peleshi dhe Romeo Veshaj marrin vendimin që nuk pritej

0
246

Aleksia Peleshi dhe Romeo Veshaj u kthyen brenda pak kohësh në një çift shumë të komentuar në rrjet. Dukej se gjërat po shkonin për bukuri mes tyre, por së fundmi diçka ka ndodhur.

Dyshja po përfliten për një ndarje të mundshme sepse nuk ndiqen më as në Instagram. Nuk dihet çfarë ka ndodhur realisht me çiftin, por kjo ka lëvizje ka qenë e papritur.

Kujtojmë se Romeo është treguar më diskret me këtë lidhje, ndërsa Aleksia ka folur shpesh nëpër interviste.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj