“Do dalim me pajisje inteligjente”/ Policia bën njoftimin e papritur dhe paralajmëron: Kujdes në këtë segment rrugor… (Publikohet ora dhe vendi çfarë do të ndodhë)

0
104

Policia me anë të një njoftimi zyrtar ka bërë me dije që shoferët të kenë kujdes në aksin rrugor Elbasan-Bradashesh pasi efektivët do të dalin në aksion me pajisje inteligjente.

DVP Elbasan/Njoftim
Ju njoftojmë se më datë 04.02.2022, në orën 15:10, në aksin rrugor Elbasan-Bradashesh, në afërsi të servis “Kadiu”, nga specialistët e Seksionit të Trafikut Interurban dhe Urban në DVP Elbasan, në bashkëpunim me shërbimin Taksforcë Tiranë, do të ngrihet pikë kontrolli me pajisje inteligjente, me kohëzgjatje 1 orë.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj