Pas debatit shumë të fortë/ Reagon për herë të parë babai i Einxhel Shkirës, “i hap luftë” televizionit të njohur: Kam qenë prezent kur Donaldi dhe Romeo i kërkuan vajzës time…

0
151

Në debatin e të martës në “Big Brother VIP” mes Einxhel dhe Donaldit u hapën shumë diskutime nga e kaluara e tyre. Einxhel pretendon se binjakët nuk e kanë paguar, por Donaldi i listoi televizionet ku ajo është larguar për të njëjtat arsye sipas tij.

Ndonëse pas shumë reagimesh tani ka vendosur që të reagojë edhe babai i Einxhel Shkires, Muzaferi.

Ai ka bërë një postim ne Insta Story ku kërkon kontratën dhe çdo dokument tjetër nga Vizion Plus në lidhje me vajzën e tij. Gjithashtu Muzaferi shkruan se me binjakët, Einxhel ka rënë dakord për të tjera gjëra.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj