Drogë, alkool dhe femra në qeli, ‘përfitues’ dhe personazhi i njohur i botës së krimit

0
222

Operacioni i drejtuar nga prokuroria e Elbasanit, ka çuar në pranga 8 punonjës të policisë së Burgjeve dhe 17 personave të dënuar, ndërkohë që janë duke vuajtur dënimin aktualisht në ambientet e burgut të Peqinit.

Është provuar se në burgjet si Elbasan, Peqin dhe Korçë, janë future objekte të ndaluara. Përmendim: drogë, pije alkoolike, telefona dhe femra që nuk i përkasin rrethit familjar. Një nga personat që ka përfituar prej tyre kapo i bandës së Vlorës, Gazmend Braka, i njohur për publikun me nofkën “Gaxhai”. Ndërkohë që emrat e të tjerëve deri më tani nuk janë bërë me dije.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj