“Nuk ka b…”/ Artan Hoxha merr komentin ‘EPIK’ për Ilir Metën, gazetari zbulon çfarë po ndodh me presidentin: E ka zënë…

0
57

Gazetari Artan Hoxha ka ironizuar deklaratën që bëri mbrëmjen e djeshme Presidenti Meta se do të jetë mes nesh edhe 30, 40 apo 50 vitet e ardhshme.

Hoxha nisur nga paralajmërimet e mëparshme të Metës, se do të vetësakrifikohet si Allende në emër të popullit shqiptar, Hoxha nuk e ka kursyer ironinë, teksa shton se presidentin e ka zënë halli.

Ky status ka sjellë edhe disa reagime thumbuese të qytetarëve.

“Nuk ka b…njeri te beje si Allende. Derdellisin kot, qe ti vij keq ndonje budallai dhe pensionistet, te merren me te ne kafen e mengjesit. Po xhixhat kujt do ja lere? Fli i qete, se nuk e ben”, i shkruan një komentues.

“Ore une kam hallin e shkembit të granitit kush e zbret nga Mali Tomorrit poshte, ti thuaj e ben se ben…

Burri qe eshte burre e ben dhe të dhjet parashikimin “, i kthen Hoxha.

“Skrapalli inatçi..”, i shkruan një tjetër qytetar. Menjëherë pas këtij komenti ka reaguar gazetari, ku i shkruan: Me Skraparllinjte mos u ngaterro, merru me keta të Tiranes…Lere Skraparin në hallin qe e ka zene…”.

“Nuk ka b...”/ Artan Hoxha merr komentin ‘EPIK’ për
“Nuk ka b...”/ Artan Hoxha merr komentin ‘EPIK’ për

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj