Del për herë të parë fotoja, ky është i dashuri i Beniadës

0
145

Është ndoshta një nga modelet më seksi që mund të keni parë, e natyrisht një vajzë tepër joshëse. Këto cilësi, Beniada Nishani i ka shfrytëzuar më së miri në Itali, ku është jo vetëm një modele e suksesshme, por edhe një personazh televiziv. Beniada është bërë e njohur në programin investigativ “Le Iene” të “Mediaset”, apo edhe me fotot n*do e topless të publikuara në rrjetet sociale, tashmë prezanton edhe të dashurin.

Ai quhet Gianluigi Tumoletti dhe me Beniadën duket se ndan jo vetëm ndjenjat, por edhe pasionin për artet.

Del për herë të parë fotoja, ky është i dashuri i

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj