Deklarata e tij ka ngjallur reagime të shumta/ Habit me postimin Hoxha i njohur shqiptar: Sa të shpifura janë bashkëshortet të cilat me dhjetëra herë…

0
69

Imami që shërben në xhaminë e ‘4 Llulave’ në Prishtinë, Husamedin Abazi ka bërë një postim kontrovers në rrjetin social Facebook.

Hoxha nga Prishtina i ka habitur të gjithë me postimin që ka shpërndarë në rrjetet sociale, ku ka thënë se janë të shpifura bashkëshortet që postojnë foto me familjen e tyre por që nuk postojnë foto me familjen e burrit.

“Sa të shpifura janë bashkëshortet të cilat me dhjetëra herë postojnë foto me prindërit, motrat, dhe vëllezërit e tyre, e nuk e postojne qoftë një foto me bashkëshortin, prindërit dhe motrat e tij! Phiii”, ka shkruar Hoxhë Husamedin Abazi.

Deklarata e tij ka ngjallur reagime të shumta/ Habit me postimin Hoxha i

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj