Tronditëse/ U dhunua dhe u mbyt nga grabitësit, kjo është 20-vjeçarja që humbi jetën sot, bashkëshorti i saj rrëfen detajet shokuese (FOTO)

0
87

Në orët e para të mëngjesit të sotëm një vajzë 20-vjeçare u dhunua dhe u mbyt nga grabitësit që kishin hyrë në shtëpinë e saj.

Ngjarja ndodhi në Glyka Nera të Greqisë. Sipas mediave greke, viktima, Caroline nga Britania, vazhdonte studimet në Universitetin e Pireut, ndërsa gjatë kohës kur 3 grabitës të maskuar hynë në banesën e saj ajo ishte në papafingo me vajzën e saj 11-muajshe.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj