I ati iu vra para syve në Athinë, dy djemtë shqiptarë nxjerrin detaje të forta nga ngjarja e rëndë: Ja kush janë autorët

0
14

Një ngjarje e rëndë ndodhi para dy ditësh në Athinë, ku mbeti i vrarë shqiptari E.Llangozi dhe u plagosën dy djemtë e tij.

Këta të fundit ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve, por raportohet se endee nuk e kanë kaluar rrezikun për jetën.

Së fundmi, mediat greke bëjnë me dije se dy vëllezërit kanë folur në lidhje me ngjarjen, duke dhënë detaje se si nisi sherri.

Gjithashtu ata deklaruan se autorët janë shqiptarë. Policia ka mbledhur informacion të mjaftueshëm për pesë autorët dhe është afër identifikimit të tyre, thonë më tej mediat greke, që e cilësojnë bandën si mafie shqiptare dhe ngjarjen e lidhin me larjen e hesapeve.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj