Deklaroi lidhjen me futbollistin 21-vjeçar, Adriana Matoshi tregon komentin epik të ish-bashkëshortit: Ti gjithnjë zgjedh djem…

0
25

“Ti gjithnjë zgjedh djem të bukur”,- kjo ka qenë fjala e ish-bashkëshortit të Adriana Matoshit kur mori vesh për lidhjen e saj të re me futbollistin 21-vjeçar Keith Qëen Groenveld.

E ftuar në “Ftesë në 5” Matoshi tha që është njohur që në gjimnaz me ish- bashkëshortin e saj Arjan Sylejmani dhe se janë martuar shumë të vegjël.

Edhe pse me 4 fëmijë, aktorja i dha fund martesës së saj gati 15 vjeçare rreth 6 vite më parë, ndërsa sot është duke shijuar lidhjen e saj të re me futbollistin afrikan.

Edhe pse është paragjykuar shumë për moshën dhe prejardhjen e të dashurit të saj të ri, në fakt ish- bashkëshorti i saj është ai që e ka këshilluar të mos dëgjojë fjalët e të tjerëve, por vetëm zemrën e saj.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj