Vaksina me tollon”, Vasili: Rama një mashtrues global

0
20

Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili, me anë të një statusi në “Facebook” ka reaguar në lidhje me vaksinat ndaj koronavirusit, që pritet të vijnë në vendin tonë.

Vasili shprehet se Rama sjell në Shqipëri vaksina me tollon, ndërsa shton se kryeministri është në fakt një mashtrues global, që po na çon drejt humnerës.

Postimi i nënkryetarit të LSI-së Petrit Vasili:

Vaksina me tollon, rrofte mashtruesi global! Dikush i tha lider global, por ne te vertete eshte nje mashtrues global!

Mos shperdoroni 1 janarin me kete mashtrues, qe shkon drejt humbetires, drejt asgjekundit.Lereni mashtruesin global te beje luftera imagjinare me Europen, qe ka pare plot mashtrues te tille.

Lereni mashtruesin te genjeje veten se tjeterkënd nuk genjen dot.

Mashtruesi global ka nje ide “interesante”, do te vaksinoje popullin me genjeshtra dhe shqiptarin e fundit do ta vaksinoje ne 2030, lereni ta beje.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj