Sherr mes krushqve, ja çfarë ndodhi në Vlorë, zbardhet ngjarja

0
17

Zbardhet plagosja me armë zjarri e ndodhur ditën e djeshme në Vlorë, një  sherr mes dy familjeve, fëmijët e të cilave kishin një lidhje. Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Vlorë, në vijim të veprimeve hetimore të kryera për zbardhjen dhe dokumentimin e ngjarjes së ndodhur paraditen e datës 31.12.2020, ku si pasojë mbeti i plagosur me armë zjarri, shtetasi Xh. M., 25 vjeç, arrestuan në flagrancë autorin e ngjarjes, shtetasin K. K., 18 vjeç, banues në lagjen “Partizani”, Vlorë, për veprat penale “Vrasja në rrethana cilësuese, e mbetur në tentativë” dhe “Armëmbajtje pa leje”.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj