Urimi i Yuri Kim: 2021, të shohim para për një vit plot mundësi

0
15

Ambasadorja e SHBA-ve në Tiranë, Yuri Kim ka uruar mëngjesin e sotëm vitin e ri që sapo trokiti.

Përmes një postimi në Twitter znj. Kim shprehet për një vit më të lumtur dhe plot mundësi.

“Të dashur miq, Gëzuar Vitin e Ri – Happy 2021! Le të shohim para për një vit më të mirë, të lumtur dhe plot mudnësi”, shprehet ajo.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj