Sa janë rritur! Valbona Selimllari uron festën me fëmijët

0
16

Valbona Selimllari poston rrallë foto me dy djemtë e saj, teksa vogëlushen Vivien e kemi parë më shpesh në televizion pasi ka qenë pjesë e spektaklit “Në Kurthin e Piter Pan”.

Ish missi i parë shqiptar ka uruar këtë ndërrim vitesh me foto familjare me fëmijët, por jo bashkëshortin duke postuar foto me dy djemtë dhe vajzën. Sa janë rritur!

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj