Dy vajza janë bebet e para të vitit 2021 në Shqipëri

0
22

Dy vajza erdhën në jetë të shëndetshme 1 min pas mesnate në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë” dhe “Koço Gliozheni” në Tiranë. 

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj