E rëndë në Tiranë/ Sherr në gjendje të dehur, vret me thikë kunatin

0
67

Një ngjarje e rëndë është shënuar në orët e para të mëngjesit në Tiranë, ku një 34-vjeçar në gjendje të dehur, pas një konflikti të momentit ka goditur me thikë kunatin e tij. Ky i fundit ndërroi jetë në spital

NJOFTIMI

Tiranë

Plagosi me thikë me pasojë vdekjen kunatin e tij, vihet në pranga nga sherbimet e Policisë autori i dyshuar i ngjarjes.

Rreth orës 03:45 të mëngjesit të sotëm, në rrugën “5 Maji” pas një konflikti të çastit, për motive të dobëta shtetasi K.Sh., 34 vjeç, në gjendje të dehur ka goditur me thikë në qafë kunatin e tij shtetasin V.Z., 42 vjeç, i cili si pasojë e plagës së marrë ka ndërruar jetë në spital.

Sherbimet e Policisë kanë shkuar menjeherë në vendngjarje ku kanë bërë të mundur identifikimin, kapjen dhe arrestimin e autorit.

Nën drejtimin e Prokurorisë vijon puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj