Ndërroi jetë 5 vite më parë, këngëtari i njohur flet me lot në sy për bashkëshorten e ndjerë: Vazhdoj ta vuaj, nuk…

0
42

Pesë vite më parë, e shoqja e Stefi Priftit, Marina u nda nga jeta nga një sëmundje e rëndë. Këngëtari vazhdon ta vuajë ende mungesën e saj dhe ndoshta do ta vuajë gjithë jetën.

Kështu është shprehur vetë Stefi, i ftuar së fundmi në emisionin “E ardhmja është vajzë” në ‘ABC Neës’. Ai u përlot teksa foli për Marinën, shumë kohë pas ndarjes së saj nga jeta.

“Kanë kaluar 5 vite. Nuk e di. Ka qenë humbje e madhe. E kam vuajtur. Vazhdoj ta vuaj. Ndoshta do vazhdoj ta vuaj për tërë jetën. Për vajzat e mia ndoshta ka qënë më e vështirë. Është një gjë që nuk kthehet. Nuk bëhet më siç ka qenë. Dhe nuk harrohet kurrë!”, u shpreh ai.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj