I riu nudo tenton të vetëvritet hidhet nga ura e institutit

0
62

Një i ri është hedhur paraditen e sotme nga Ura e Institutit në Kamzë. Nga pamjet duket i riu lakuriq që vrapon dhe hidhet papritur.

Mësohet se ai ka thyer të dyja këmbët, ndërsa policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ambulanca. Pamjet janë publikuar nga JOQ Albania.

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 23.12.2020, rreth orës 12:30; dyshohet se në gjendje të rënduar psikologjike, është vetëhedhur nga ura e Institutit, shtetasi P.S., 30 vjeç, i cili u dërgua menjeherë në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj