E ulur në prehrin e një mashkulli 26-vjeçar, Madonna nuk njeh moshë, çmend rrjetin me foton e publikuar

0
75

Ikona e muzikës, Madonna 62-vjeçe e  kaloi festën amerikane “Thanksgiving” me të dashurin e saj, balerinin Ahlamalik Williams, 26-vjeç.

Këngëtarja postoi foto, ku shfaqet u ulur në prehrin e të dashurit të saj, me një vello të zezë në fytyrë.

Fotot e festave të ndara nga mbretëresha e muzikës së zhanrit pop morën qindra-mijëra pëlqime, por edhe komente të shumta, përfshirë një në të cilin fansat dënojnë me forcë yllin për lidhjen e saj me një djalë 36 vjet më të ri dhe faktin se ai është vetëm dy vjet më i madh se vajza e saj Lourdes.

“Dashuria nuk njeh moshë dhe unë jam i lumtur”, ka thënë babai i Williams për TMZ.

E ulur në prehrin e një mashkulli 26-vjeçar, Madonna nuk njeh

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj