Parashikimi i horoskopit për ditën e parë të muajit Dhjetor sipas Merit

0
67

Parashikimi astrologjik i datës 1 Dhjetor 2020 nga Meri Shehu

Dashi
Jeni ne ditet e fundit te nje veshtiresie tre vjecare ne lidhje me planet e se ardhmes apo bllokimit ne lidhje me jeten personale e karrieren

Demi
Ceshtje te udhetimeve apo studimeve e ceshtje ligjore sot do gjejne nje zgjidhje apo do filloj fillimi i nje periudhe me zgjidhje te ketyre problemeve

Binjaket
Nje nderhyrje e zgjuar e dikujt qe bashkepunon me ju dhe ka gjera pa sqaruar mund tju veje ne nje pozicion te veshtire ne diten e sotme

Gaforrja
Bashkepunimet me nje femer ne cdo lloj menyre do jene te suksesshme per ju ne diten e sotme. Nese keni ndjere nje pengese ne martese do keni nje mundesi rikuperimi ose dalje ne marredhenie te pavarur.

Luani
Puna do filloj tju preokupoj ne diten e sotme. Por nje oferte e mire dhe e zgjuar mund t’ju ngjall interes. Kjo oferte do ju vij nga nje person qe ju ka lodhur keto tre vjetet e fundit

Virgjeresha
Nje mundesi e fundit ne permiresimin e nje lidhje erotike do ju jepet ne diten e sotme dhe ju duhet te veproni me zgjuarsi. Ne te kundert do jete dikush tjeter qe fiton ne vendin tuaj dhe ju e humbni pergjithmone kete rast.

Peshorja
Do keni nje dite interesante persa u perket planeve dhe projekteve ne lidhje me nje shtepi apo fitimin e pavaresise ne jeten tuaj nga nje detyrim qe ku kishte mbajtur peng keto vitet e fundit .

Akrepi
Sot do ju sjellin nje propozim apo nje lajm qe mund ta ktheni ne favorin tuaj me nje taktike apo strategji te zgjuar. Mund te perfshiheni ne nje projekt ambicioz .

Shigjetari
Duhet te luftoni shume sot per ceshtjet tuaja ekonomike pasi edhe disa dite keni ne favorin tuaj Saturinin qe t’ju organizoj ne menyre te tille qe te kaperceni deshtimet dhe pasigurite.

Bricjapi
Ne jeten tuaj nje femer do behet simboli i levizjeve dhe energjive tuaja per te ecur perpara. Mund te jeni edhe ju vete qe do dilni me te pavaruara ne jeten tuaj.

Ujori
E keni gati planin qe do vini ne zbatim sapo Saturni te leshoje pezullimet apo kushtezimet qe kishte vene ne jeten tuaj. Sot do beni veprimet e para drejt lirise tuaj.

Peshqit
Nuk mund tja dilni dot vetem ne kete moment te rendesishem dhe te veshtire. Por mundesite do jene para jush mjafton qe ju te mos humbni rrugen ne momentin e gabuar.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj