Plas grushti/ Dy personazhet e njohur të emisionit në Top Channel përplasen fizikisht

0
66

Ka plasur sherri në puntatën e fundit të emisionit të njohur në Top Channel, “Aventurierët”

Dy djemtë  Alioni dhe Tatani janë konfrontuar fillimisht me fjalë e ofendime e më pas janë përplasur fizikisht.

Sherri

Tatani: Mos m’i boj pra!

Alioni: Do t’i boj pra kur i meriton! Kam me bo dhe gjona tjera po i meritove

Tatani: S’bo vaki!

Alioni: Po bo pra

Tatani: Ej rri urtë e mos i bojmë k’to gjona njoni-tjetrit!

Alioni: Rri mirë!

Tatani: Rri ti mirë o plak

Alioni qëllon me grusht Tatanin dhe shpërthen në ofendime.

“Po shkëmbenim fjalë dhe kur më preku te mjekra…s’e mbajta veten fare”-, tha Alioni në prapaskenë.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj