Oriola Marashi në ‘top formë, hap sfilatën e markës ndërkombëtare

0
27

Modelja shqiptare Oriola Marashi e cila njihet për linjat e saj joshëse, ka lidhur një kontratë me markën më të njohur të veshjeve dhe aksesorëve “Guess”.

Modelja e njohur ka pasur nderin të hapë sfilatën e “Guess” me një nga veshjet e saj të preferuara. Lajmin e ka bërë me dije vetë modelja me anë të postimeve në llogarinë e saj në ‘Instagram’, ku ka ndarë me ndjekësit disa video dhe duke u përgatitur nga grimierët për spektaklin.

“Duke hapur shfaqjen, ndihem e nderuar. Në dashuri me ‘look-un’ tim të parë. I dua veshjet e mia”, ka shkruar Oriola.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj