Princi Leka dhe Elia bëhen prindër, vjen në jetë Geraldina

0
18

Princ Leka dhe Elia Zaharia janë bërë prindër për herë të parë.

Abcnews.al mëson se Elia ka sjellë në jetë një vajzë pak më parë në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”.

Sakaq, bëhet me dije se çifti e kanë pagëzuar të bijën me emrin Geraldina, duke trashëguar emrin e Mbretëreshës.

Vogëlushja gëzon shëndet të plotë dhe mesa duket ky moment është më i rëndësishmi në jetën e çiftit. /abcnews.al

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj