Ky është pasioni më i ri i Bleona Qerretin: Kush është gati të luftojë me mua?

0
13

Këngëtarja shqiptar Bleona Qerreti vijon me karrierën e saj ndërkombëtare duke publikuar projekte muzikore por ndërkohë ka vendosur të eksperimentojë një tjetër fushë. Ajo ka gjetur një pasion të ri, boksin.

Në një video të postuar në Instagram, bukuroshja merr leksione nga boksieri i njohur rus Roman Kramazin, i cili ka qenë dhe kampion bote. “Kush është gati të luftojë me mua”, shkruan Bleona.

https://www.instagram.com/p/CGjp7-YJ6uo/?utm_source=ig_embed

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj