Vrasja që tronditi Himarën/ Zbulohet çfarë e lidh biznesmenin që humbi jetën me kryebashkiakun socialist

0
105

Biznesmeni i ndërtimit Niko Goro është qëlluar me armë zjarri pranë një supermarketi, në pronësi të motrës së tij në Himarë. Autori ka zbritur nga një furgon, ku ishin edhe tre persona të tjerë ka qëlluar me breshëri kallashnikovi, duke e lënë të vdekur në vend biznesmenin.

Biznesmeni është kushëri me kryebashkiakun e Himarës, Jorgo Goro. Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe arrestimin e autorëve të saj.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj